Інтерфакс-Україна
19:45 25.03.2018

Ердоган обіцяє незабаром встановити контроль над сирійським Таль-Рафаті

1 хв читати
Ердоган обіцяє незабаром встановити контроль над сирійським Таль-Рафаті

Турецька армія в найближчі дні встановить контроль над сирійським містом Таль-Рафат, тим самим будуть досягнуті цілі антитерористичної операції "Оливкова гілка", заявив у неділю президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

"Туреччина рука об руку з сирійськими братами за короткий час відновить інфраструктуру Манбідж і забезпечить повернення біженців до рідних домівок", - цитує Р.-Е.Ердогана Анатолійське агентство новин.

Він знову закликав США до виведення з сирійського м.Манбідж бойовиків PYD (курдська партія "Демократичний союз") і YPG (Курдські сили самооборони), які Анкара вважає терористичними.

З 20 січня збройні сили Туреччини проводять в районі сирійського міста Афрін військову операцію "Оливкова гілка", спрямовану проти курдського ополчення, а також залишків бойовиків "Ісламської держави".
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

Бюджет на другий конкурс пропозицій з відновлення України для швейцарський компаній було подвоєно через великий інтерес - посол

Міносвіти залучило $30 млн на розвиток дошкільної освіти в межах "First Steps Forward"

Коордштаб: Понад третина військовополонених з російського боку, які перебувають в Україні, - не росіяни

Всі 109 звільнених білоруських політв’язнів доставлені до Польщі та Литви

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА