Інтерфакс-Україна
18:18 27.03.2018

Бойовики 13 разів обстріляли позиції ЗСУ від початку вівторка

1 хв читати
Бойовики 13 разів обстріляли позиції ЗСУ від початку вівторка

У першу половину доби вівторка, 27 березня, режим "всеосяжного перемир'я" бойовиками не дотримувався, станом на 18:00 зафіксовано 13 обстрілів позицій сил АТО, повідомляє прес-центр штабу спецоперації.

"Унаслідок ворожого вогню жоден український захисник не постраждав", - йдеться у зведенні прес-центру штабу АТО станом на 18:00 вівторка.

Зокрема, на луганському напрямку із 82-мм мінометів бойовики вели вогонь по позиціях ЗСУ біля населеного пункту Новолуганське, а з гранатометів і великокаліберних кулеметів - по укріпленнях поблизу Луганського.

На донецькому напрямку з гранатометів були обстріляні українські позиції в Опитному, Новотроїцькому, Лебединському та Гранітному. Великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю бойовики неодноразово застосовували по позиціях ЗСУ біля Авдіївки.

Також із великокаліберних кулеметів противник двічі відкривав вогонь по опорних пунктах українських військ неподалік Павлополя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини загинули, троє поранено на Донеччині через ворожі обстріли - ОВА

СБУ затримала коригувальника, який допомагав рашистам знищувати об’єкти Сил оборони на Одещині

Буданов у день пам’яті жертв Голокосту: Пасивна пам’ять не є запобіжником від нових геноцидів, доказ цього – агресія РФ проти України

Місто Броди на Львівщині накрило їдким димом після російського удару по обʼєкту інфраструктури

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Одесу зросла до 23 - ОВА

Кількість загиблих від снігової бурі в США перевищила 30 осіб

Лісовий: У найближчі тижні вчителі розпочнуть отримувати оновлені нарахування зарплати

Міносвіти запустило гарячу лінію для консультацій громад щодо виплати зарплат вчителям

Опитані у застосунку "Київ Цифровий" підтримали найменування 4 скверів

Одна людина загинула, ще 8 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА