Інтерфакс-Україна
09:01 28.03.2018

Прикордонники зафіксували кілька випадків пропозиції хабарів на КПВВ "Мар’їнка" і "Майорське"

1 хв читати
Прикордонники зафіксували кілька випадків пропозиції хабарів на КПВВ "Мар’їнка" і "Майорське"

Прикордонники на контрольно-пропускних пунктах за минулу добу зафіксували три випадки пропозиції хабарів у розмірі 1,1 тис. грн та у вигляді картки мобільного оператора на поповнення рахунку, повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

"У КПВВ "Майорське", "Мар’їнка"... прикордонники зафіксували три випадки пропозиції хабарів у розмірі 1,1 тис. грн та у вигляді картки мобільного оператора на поповнення рахунку для позачергового оформлення", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено, стосовно правопорушників військовослужбовці направили повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Крім того, в контрольних пунктах в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" та "Майорське" прикордонники Донецького і Краматорського загонів виявили частково підроблені паспортні документи у двох громадян України. Порушників і повідомлення про виявлення ознак кримінальних злочинів, передбачених ст. 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів і бланків, їх збут, використання підроблених документів), передано Національній поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР зафіксувало понад 150 випадків страт окупантами українських полонених

Американський блогер Карлсон випустив інтерв’ю із підсанкційним Новинським

Жителька села в Куп'янському районі загинула, 2 постраждали внаслідок нічної авіаатаки РФ – Офіс генпрокурора

Зеленський повідомив про загиблих внаслідок нічної атаки по Україні за закликав посилити санкції проти РФ

У Донецькій області за добу 4 загиблих мирних жителів, 8 поранені – обладміністрація

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 3, поранених лишається 6

Посол ЄС про нічну атаку РФ на Київ: якщо хтось сумнівається, що РФ хоче продовження війни, читайте новини

Келлог назвав обмін полоненими найпозитивнішим результатом зустрічі в Стамбулі та відзначив заслугу Умєрова

Сили оборони збили вночі 6 з 14 ракет і знешкодили 245 ворожих дронів з 250 - Повітряні сили

У Києві 15 постраждалих внаслідок нічної атаки РФ – поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА