Інтерфакс-Україна
10:20 28.03.2018

У схованці з документами з Гонконгу митники Києва виявили 205 діамантів

1 хв читати
У схованці з документами з Гонконгу митники Києва виявили 205 діамантів

У міжнародному експрес-відправленні документального характеру працівники митного поста "Спеціалізований" спільно з управлінням боротьби з митними правопорушеннями та міжнародної взаємодії Київської міської митниці Держфіскальної служби України виявили схованку із діамантами.

"Мішечок з прозорими каменями знаходився в навмисно вирізаному в документах отворі. Відправлення надійшло в Україну з Гонконгу. Отримати коштовності мав наш співвітчизник, житель одного з регіонів України", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУ ДФС в Києві, оприлюдненому в середу вранці.

Непритаманне для документів вкладення митники помітили під час здійснення митного контролю за допомогою рентгенологічного обладнання. За результатами митного огляду співробітники митниці налічили 205 каменів прозорого кольору.

"Згідно з експрес-тестом, виявлені камені є діамантами. Їх вартість, чистоту та якість огранки встановлюватимуть вже експерти-гемологи. А поки що триває протоколювання виявленого правопорушення за ознаками порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкції статті передбачають конфіскацію виявлених предметів правопорушення і штраф у розмірі 100% їх вартості", - йдеться в інформації.

У відомстві зазначили, що в березні 2018 року це вже друга виявлена співробітниками Київської міської митниці ДФС спроба незаконно переслати коштовне каміння через митний кордон України. У першому випадку камені пересилалися в Україну в міжнародному поштовому відправленні із США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони, Мінфін та НБУ створили робочу групу для удосконення процедури кредитування ОПК - Шмигаль

В МЗС готуються до нових міжнародних заходів щодо відновлення України

Венс не робить прогнозів у російсько-українській війні і заявляє про продуктивні відносини з обома сторонами

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Прапор РФ на в'їзді в Покровськ провисів лише годину – DeepState

ОП і МЗС визначили чіткі критерії партнерства з іншими державами - Єрмак

СБУ затримала в Києві колишнього військового інструктора-іноземця, який працював на ФСБ

Міноборони Румунії підтвердило скорочення чисельності військ США у Європі

Киянин без дозволів побудував приміщення у прибережній зоні о.Тельбін та здав його в оренду під клініку

Сухо і доволі тепло буде на переважній території України у четвер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА