Інтерфакс-Україна
12:52 29.03.2018

ЗСУ готові до режиму припинення вогню в зоні АТО з 30 березня

1 хв читати
ЗСУ готові до режиму припинення вогню в зоні АТО з 30 березня

Збройні сили України готові до встановлення та дотримання режиму припинення вогню на період Великодніх свят із опівночі 30 березня 2018 року.

"Підрозділи Збройних сил України у районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, неухильно дотримуючись Мінських домовленостей, готові забезпечити виконання умов щодо підтримання всеосяжного, сталого і необмеженого припинення вогню, починаючи з 30 березня 2018 в 00:01 (за київським часом) по всій лінії розмежування сторін", - повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.

Водночас, як зазначено в повідомленні, виключно в разі загрози життю та здоров'ю цивільного населення, особового складу підрозділів ЗСУ, здійснення інших провокаційних дій бойовиками Збройні сили України готові негайно реагувати у відповідь.

Як повідомлялося, Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про повне припинення вогню на лінії розмежування в зоні АТО на період Великодніх свят, починаючи з 30 березня.

"Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей... підтвердила свою повну прихильність всеосяжному, сталому і необмеженому припиненню вогню, починаючи з 30 березня 2018 року о 00:01 (за київським часом)", - йдеться в заяві групи, розміщеній на сайті ОБСЄ в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Поліція запобігла організації чергової незаконної схеми виїзду військовозобов'язаних з країни

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

У Києві з 21 березня дозволять рух наземного громадського транспорту під час тривог – очільник МВА

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА