21:46 30.03.2018

Прем'єр Угорщини під час виборчої кампанії заявив про загрозу державного перевороту

1 хв читати
Прем'єр Угорщини під час виборчої кампанії заявив про загрозу державного перевороту

Глава угорського уряду Віктор Орбан напередодні парламентських виборів, запланованих на 8 квітня, заявив, що в країні діють до 2 тис. змовників, які хочуть повалити уряд і перетворити Угорщину в країну іммігрантів.

"В Угорщині є приблизно 2 тис. проплачених осіб, які під час передвиборної кампанії працюють на повалення уряду і на створення нового, налаштованого на підтримку іммігрантів кабінету міністрів, який буде прийнятний для Джорджа Сороса", - сказав Орбан в п'ятницю в інтерв'ю першому каналу угорського радіо.

"Ми точно знаємо їх за іменами, на кого і як вони працюють заради перетворення Угорщини в державу іммігрантів", - додав прем'єр-міністр.

За повідомленнями ЗМІ, Орбан в останні місяці в виступах став приділяти більше часу питанню імміграції, а також особі Дж.Сороса - вихідця з Угорщини та американського фінансиста й інвестора. Орбан звинувачує Дж.Сороса в прагненні підірвати в своїх інтересах християнську Угорщину і Європу, використовуючи для цього імміграцію мусульман, а також засновані Дж.Соросом НПО.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА