Інтерфакс-Україна
12:14 31.03.2018

Навчально-тренувальний центр домедичної допомоги відкрився в Київській області за підтримки представництва НАТО і посольства Румунії

1 хв читати

На базі Національної академії внутрішніх справ (село Віта-Поштова, Київська область) відкрився навчально-тренувальний центр домедичної допомоги, в якому будуть навчатися співробітники Нацполіції і Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", центр відкрито за підтримки представництва НАТО в Україні та посольства Румунії, всі інструктори пройшли курс спецпідготовки в міжнародному центрі парамедицини U. S. M. R. D.

Виступаючи на церемонії відкриття глава представництва НАТО в Україні Александер Вінніков зазначив, що допомога у відкритті центру була надана в рамках програми Альянсу "Наука заради миру".

"Україна входить до цієї програми з 1991 року, але з початком російської агресії вона стала найбільшим її бенефіціаром. Зараз є 43 ініціативи в рамках програми "Наука заради миру" з Україною", – зазначив він.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що випускники центру домедичної допомоги отримуватимуть сертифікат державного зразка.

"Тут навчать найважливішої функції – врятувати себе і товариша під час виникнення надзвичайної ситуації. Кожен службовець Нацполіції, ДСНС, а в подальшому і прикордонники, і службовці Нацгвардії матимуть такі знання і такий сертифікат", – зазначив А.Аваков.

Під час церемонії також були вручені сертифікати 75-ти рятувальникам і поліцейським, які вже пройшли 48-годинний курс домедичної допомоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА