Інтерфакс-Україна
19:40 01.04.2018

З початку доби бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі

1 хв читати
З початку доби бойовики 14 разів обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі

Бойовики в зоні проведення АТО на Донбасі з початку доби станом на 18:00 неділі зробили 14 обстрілів позицій сил АТО, жоден український військовослужбовець не постраждав, повідомили в штабі АТО.

"Російсько-окупаційні війська продовжують зривати домовленості про повне припинення вогню на період Великодніх свят. З початку доби окупанти провели 14 обстрілів позицій українських захисників", - сказано у зведенні прес-центру штабу АТО на сторінці в Фейсбук у неділю ввечері.

На луганському напрямку бойовики з заборонених 120-мм мінометів і двічі з великокаліберних кулеметів обстрілювали укріплення ЗСУ поблизу Луганського.

На донецькому напрямку з 82-мм мінометів бойовики відкривали вогонь по українських опорних пунктах в Пісках, а з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів - неодноразово поблизу Водяного. Великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю вони застосували в районі Павлополя. Також там вівся снайперський вогонь. Крім цього, зі стрілецької зброї обстріляні захисники Авдіївки, Шахти Бутівка і Водяного.

"Унаслідок ворожого вогню жоден український воїн не постраждав. Ситуація по всій лінії розмежування сторін надійно контролюється нашими захисниками", - підкреслили в штабі АТО.

ОСТАННЄ

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку – КМДА

Суд закрив справу про напад на журналістів "Схем" в Укрексімбанку

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський очікує від Умєрова доповіді щодо підготовки до зустрічі з партнерами в Європі

Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський і Макрон скоординували позиції напередодні розмови Трампа та Путіна

Пройшов випробування український дрон дальністю на 3 тис. км - Зеленський

Трамп готовий накласти санкції на РФ якщо розмова з Путіним "не пройде добре" – Білий дім

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА