Інтерфакс-Україна
07:52 02.04.2018

В'єтнам і Китай закликали до стриманості з територіальної проблеми Південно-Китайського моря

1 хв читати
В'єтнам і Китай закликали до стриманості з територіальної проблеми Південно-Китайського моря

При вирішенні проблеми територіальної приналежності островів у Південно-Китайському морі всі зацікавлені сторони повинні проявляти стриманість, з таким закликом виступили в неділю В'єтнам і Китай.

"Ми домовилися, що обидві сторони повинні в майбутньому з усією серйозністю втілювати в життя взаєморозуміння лідерів наших країн ..., як слід врегулювати суперечності, не вчиняти дій, які можуть привести до їх загострення, поважати законні права та інтереси один одного відповідно до міжнародних законів", - заявив на спільній з міністром закордонних справ Китаю Ван І глава МЗС В'єтнаму Фан Бін Мін.

Китайський дипломат, який перебуває у В'єтнамі з візитом, зі свого боку сказав, що "врегулювання розбіжностей є важливим питанням для стабільного розвитку двосторонніх відносин".

Він також зазначив, що Китай і В'єтнам "повинні утримуватися від односторонніх дій, які можуть ускладнити ситуацію, а також докласти зусиль, спрямованих на зміцнення співпраці на море, щоб створити здорові умови для досягнення угоди з проблем островів".

Китай, В'єтнам і ряд інших країн регіону претендують на ряд островів у Південно-Китайському морі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА