Інтерфакс-Україна
15:20 03.04.2018

Касаційний суд не задовольнив скаргу адвокатів Саакашвілі на відмову в наданні йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту

1 хв читати
Касаційний суд не задовольнив скаргу адвокатів Саакашвілі на відмову в наданні йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту

 Касаційний адміністративний суд Верховного суду України не задовольнив скаргу адвокатів екс-президента Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі на рішення судів першої та апеляційної інстанції, які відмовили в задоволенні його позову щодо надання йому статусу особи, яка яка потребує додаткового захисту.

Як розповів агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат Руслан Чорнолуцький, відповідну постанову було винесено Касаційним адмінсудом 28 березня.

Касація була подана захистом М.Саакашвілі 6 лютого. У ній адвокати оскаржили рішення Окружного адміністративного суду Києва та Київського апеляційного адміністративного суду, які відмовилися визнавати незаконним і скасовувати рішення Управління державної міграційної служби України в Київській області про відмову в наданні екс-президенту Грузії статусу особи, яка потребує додаткового захисту, після позбавлення його громадянства України.

"Суд не вважав за потрібне викликати адвокатів М.Саакашвілі для здійснення професійного захисту його прав інтересів і розглянув даний спір без виклику сторін на попереднє засідання", - підкреслив Р.Чорнолуцький.

На його думку, таким чином суд непрозоро і упереджено розглянув дану справу, в зв'язку з чим М.Саакашвілі має намір відстоювати далі свої права по даному питанню в Європейському суді з прав людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України "подякувало" грузинській владі за невведення санкцій проти РФ та допомогу в їх обході

В ОП спростували повідомлення, що Умєров нібито відмовився повертатися в Україну

Румунія була змушена евакуювати мешканців селища, брутальна ескалація терору з боку Росії загрожує не тільки Україні - Сибіга

Суд виніс вирок підпалювачу релейних шаф УЗ – 15 років з відшкодуванням збитків

Україна готова надати допомогу Польщі у розслідуванні диверсії на залізниці - Сибіга

Макрон: Все готово для миру, лише РФ відмовляється і хоче продовжувати війну

У порту "Ізмаїл" загорілося турецьке судно-газовоз ORINDA після нічної атаки РФ

Макрон та Зеленський відвідали штаб-квартиру "багатонаціональних сил" для України в Парижі

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Темпи просування ворога на минулому тижні зросли на 66%, під Гуляйполем окуповано 81 кв. км – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА