Інтерфакс-Україна
19:34 04.04.2018

Бойовики знову не дотримувалися режиму "великоднього перемир'я", 18 разів обстрілювали позиції ЗСУ

1 хв читати
Бойовики знову не дотримувалися режиму "великоднього перемир'я", 18 разів обстрілювали позиції ЗСУ

У першу половину доби 4 квітня режиму "великоднього перемир'я" бойовики на Донбасі не дотримувалися і станом на 18.00 здійснили 18 обстрілів позицій Збройних сил України, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Від ворожого вогню українські захисники не постраждали. Ситуацію за всією лінією розмежування сторін надійно контролюють підрозділи Збройних Сил України", - йдеться у зведенні прес-центрі штабу станом на 18.00 середи, оприлюдненому на сторінці прес-центру штабу АТО в соцмережі Facebook.

Зокрема, на Донецькому напрямку з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї противник обстрілював українські укріплення поблизу Лебединського та Кам'янки. Також із гранатометів обстріляли військових біля Авдіївки і Водяного, з великокаліберних кулеметів - у Гнутовому, а зі снайперської і стрілецької зброї - у Широкиному, Водяному і біля шахти "Бутівка". Також зі стрілецької зброї обстрілювали околиці Павлополя, Гнутового, Авдіївки і Невельського.

"На Луганському напрямку зі стрілецької зброї бойовики обстріляли наші укріплення поблизу станції Донець", - йдеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА