Інтерфакс-Україна
21:04 04.04.2018

Три схрони зі зброєю і боєприпасами виявила СБУ в Станично-Луганському районі

1 хв читати
Три схрони зі зброєю і боєприпасами виявила СБУ в Станично-Луганському районі

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України виявили в районі проведення антитерористичної операції три схованки з військовими засобами ураження в Станично-Луганському районі.

"Зі схованки, облаштованої в порожній будівлі села Маркове, правоохоронці вилучили 54 32-міліметрові артилерійські постріли, 103 постріли до гранатометів, 34 82-міліметрові міни, 3 гранати Ф-1, 80 детонаторів до мін і майже 5 тисяч патронів різного калібру", - повідомляє в середу прес-центр СБ України.

У селі Комишному поблизу лінії розмежування співробітники СБУ виявили в схованці 16 гранатометів і 22 постріли до них, 4 протитанкові гранати, 5 протипіхотних мін, 44 ручні гранати, 45 пострілів до підствольного гранатомета, 2 кілограми пластиду й понад 4 тис. патронів різного калібру, зокрема снайперські та бронебійні.

"Разом з іншими засобами ураження на місці знахідки також були виявлені ручна граната РГО і 4 міни МОН-50 російського виробництва", - додали в прес-центрі.

У селі Болотенному правоохоронці вилучили зі схованки 41 30-міліметровий снаряд, 120-міліметрову мінометну міну, 6 гранатометів, 3 гранати, протипіхотну міну та 400 грамів тротилу з електродетонатором.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Фінляндії засудив спроби адміністрації США пом'якшити санкційнй законопроєкт – ЗМІ

Рубіо наполягає на важливості продовження переговорів України та РФ - Держдеп

Папа Лев XIV виступив за узгодження екуменічної дати Великодня для всіх християн - ЗМІ

Точицький попередив про фейковий документ щодо призупинення ексгумації загиблих поляків

Новообраний президент Польщі має застереження до прискореного вступу України до ЄС – ЗМІ

Один з постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по Харкову помер, ще двоє - у вкрай важкому стані – Синєгубов

Сили оборони відбили з початку доби 155 ворожих атак - Генштаб

Тиск може примусити Росію стати реалістом у процесі перемовин - Зеленський

Одна людина загинула і двоє постраждало через ворожий обстріл у Херсонській області

Кількість постраждалих у Харкові перевищила 40 - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА