13:44 05.04.2018

Сім'я Герег задекларувала понад 124 млн грн готівки і будинок в Іспанії

3 хв читати
Сім'я Герег задекларувала понад 124 млн грн готівки і будинок в Іспанії

Співвласники компанії "Епіцентр К" - народний депутат Олександр Герега і його дружина Галина - задекларували 48,1 млн грн спільного доходу за 2017 рік, готівкові кошти у розмірі 124 млн грн в еквіваленті, а також будинок в Іспанії площею 455 кв. м.

Згідно е-декларацією О.Гереги, оприлюдненою в Єдиному державному реєстрі декларацій, зарплата депутата становила 262,5 тис. грн, основну частину доходів - 23,6 млн грн - О.Герега отримав у результаті діяльності ТОВ "Епіцентр К", ще 533,2 тис. грн - як відсотки від депозиту в Укрсоцбанку.

Зарплата Г.Гереги в "Епіцентрі" становила 1 млн 43,5 тис. грн, дивіденди - 22 млн 68 тис. грн, відсотки в Укрсоцбанку - 601 тис. грн.

Заощадження Г.Гереги у банку становили 5,2 млн грн, внесок подружжя до вечурного інвестфонду "Оферент" - 3,1 млн грн (фонд є власником ТОВ "Агроходинг 2012" - ІФ).

Крім того, подружжя сумарно має 124 млн грн готівкових коштів в еквіваленті. Зокрема, О.Герега задекларував EUR900 тис., $900 тис., 9 млн грн і 90 тис. швейцарських франків, а Г.Герега - EUR800 тис., $1,2 млн, 480 тис. швейцарських франків і 9 млн грн.

Подружжя володіє 29 земельними ділянками переважно в с. Новосілки Макарівського району Київської обл., а також в с. Мала Олександрівка Бориспільського району і в Києві загальною площею понад 1 млн кв. м.

Крім того, у власності Герег перебувають чотири квартири в Києві (площею від 57 кв. м до 888,5 кв. м), два будинки в Києві (109 кв. м і 262 кв. м), квартира в Городку Хмельницької обл. (28,8 кв. м), домоволодіння в Малій Олександрівці (240 кв. м) і будинок в Іспанії (454,9 кв. м).

О.Герега також задекларував дев'ять ювелірних виробів, три шкіряні сумки, п'ять годинників, три шуби і три картини, що належать його дружині. Г.Герега також є власницею автомобілів BMW (2007 року випуску) і Porsche (2008 року випуску).

За декларацією, депутату Герезі та його дружині належать акції ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Оферент" номінальною вартістю 1,6 млн грн і 1,5 млн грн відповідно.

Подружжя також володіє корпоративними правами в компаніях ТОВ "Епіцентр К", ТОВ "Епіцентр Н", Компанією з управління активами "Атена Груп", ТОВ "Алга Актив", ТОВ "Респектум", ТОВ "Інтертуризм".

Загалом Гереги є кінцевими бенефіціарами понад 40 компаній. Зокрема, їм належать підприємства, що виробляють і реалізовують будматеріали, а також надають послуги у сфері будівництва: "Нова Лінія", "Карпатська кераміка", "Центр будівельних матеріалів Осмолода", "Моноліт", "Арніка" та інші. Крім того, вони володіють підприємствами в аграрному секторі: "Агрохолдинг 2012", "Агрофірма Медобори", "Промінь", "Мрія", "Поділ", "Вита-Колос" та ін.

Серед іноземних компаній, що належать подружжю, - кіпрські Seldimor Overseas Limited, Vonedlor Trading Limited, Paravita Holding Limited, Valstrom Limited, Belliston Estates Limited, Renvior Trading Limited, а також Davuelta Finance LTD і Cantik Enterprises Limited (Віргінські о-ви).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА