Інтерфакс-Україна
11:18 07.04.2018

Бойовики на КПВВ у зоні АТО беруть гроші з громадян за прискорений перетин лінії розмежування

2 хв читати
Бойовики на КПВВ у зоні АТО беруть гроші з громадян за прискорений перетин лінії розмежування

Представники незаконних збройних формувань (НЗФ) створюють утруднення для громадян під час перетину контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) у зоні АТО, щоб брати з них гроші за прискорений перетин лінії розмежування, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Останнім часом спостерігається нерівномірність пасажиропотоку через КПВВ, особливо "Новотроїцькому". Громадяни, і на особистому автотранспорті, і в автобусах, прибувають великими партіями раз на півгодини-годину. Як зазначають самі мандрівники, таку ситуацію створюють представники НЗФ, налагоджуючи власний бізнес. За прискорення руху вони вимагають плату", - повідомила прес-служба Держприкордонслужби України в суботу.

Повідомляється, що таку ситуацію описують у соцмережах і громадяни України, які вимушено залишаються на тимчасово окупованій території. "Громадяни описують "такси" (тарифи - ІФ) бойовиків за прискорений проїзд і нелюдські умови, в яких доводиться перетинати лінію зіткнення", - інформує Держприкордонслужба.

У відомстві зазначають, що перед Великодніми святами на КПВВ на лінії розмежування збільшується пасажиропотік, утворюються черги, і люди вимушені платити бойовикам за прискорений пропуск.

"Українські прикордонники неодноразово стикалися з ситуаціями, коли незадовго до закриття КПВВ із тимчасово окупованої території прибувала значна кількість громадян. Військовослужбовці Держприкордонслужби готові до таких провокацій НЗФ, в разі потреби одразу збільшується кількість прикордонних нарядів, щоб громадяни мали можливість швидше перетнути лінію розмежування і в жодному разі не залишилися в сірій зоні після закриття контрольних пунктів в'їзду-виїзду", - повідомили в Держприкордонслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав укази про державні нагороди: серед нагороджених прем'єр Фінляндії та голови МЗС Литви і Австрії

Віцепрем'єр Качка: результат від вступу в ЄС ми побачимо за 10 років

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА