11:57 07.04.2018

Румунія схвалила відкриття ПП "Ісакча-Орлівка", де будується поромна переправа

1 хв читати
Румунія схвалила відкриття ПП "Ісакча-Орлівка", де будується поромна переправа

Уряд Румунії схвалив відкриття прикордонного пункту Ісакча (Румунія) - Орлівка (Україна).

Відповідний документ, який підписала прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчіле, оприлюднив заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.

"Це заслуга спільної командної роботи Мінінфраструктури та МЗС України, а також Одеської облради та обладміністрації", - прокоментував він рішення.

Згідно з документом, на території прикордонного пункту також розміститься румунська митниця.

Як повідомлялося, будівництво поромних комплексів Ізмаїл-Тульча (Румунія) і Орлівка (Ренійський район Одеської області) - Ісакча в грудні 2013 року було внесено до концепції Державної цільової регіональної програми розвитку українського Придунав'я на 2014-2017 роки.

Українське ТОВ "Поромний комплекс Орлівка" та румунська компанія "МБС-Інвест" за підтримки англійських і кіпрських інвесторів планують спорудити поромну переправу через Дунай між Орлівкою та Ісакчею. Українська сторона мала намір інвестувати в проект EUR5 млн, румунська - EUR20 млн. На румунській території, окрім переправи, планувалося створити вільну економічну зону зі складами та інфраструктурою.

Планована потужність переправи - 170 тис. одиниць легкового та вантажного транспорту на рік.

Проект будівництва поромної переправи через Дунай у цьому місці обговорюється з 1998 року. Принципової домовленості про будівництво переправи між Румунією та Україною було досягнуто в 2006 році.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА