14:00 10.04.2018

РФ не підтримує миротворчу місію ООН на Донбасі - Порошенко

1 хв читати
РФ не підтримує миротворчу місію ООН на Донбасі - Порошенко

Російська Федерація не висловлює позиції підтримки миротворчої місії ООН на Донбасі, заявляє президент України Петро Порошенко.

"На жаль, наразі ми не маємо позиції Росії, позиції підтримки, але ми не втрачаємо надії на те, що наша наполеглива робота приведе нас до позитивного результату", - сказав П.Порошенко на спільному з канцлером ФРН Ангелою Меркель брифінгу в Берліні в п'ятницю.

Президент також підкреслив, що російське бачення миротворчої місії на Донбасі передбачає "ескорт для спостерігачів ОБСЄ, який не виконує функції встановлення миру і припинення вогню".

П.Порошенко також додав, що миротворча місія повинна мати відповідний мандат, що поширюється на всю територію конфлікту, доступ до ділянки неконтрольованої кордону між РФ і Україною, а також повноваження роззброєння незаконних збройних формувань.

Президент уточнив, що така місія також повинна створити необхідні умови безпеки для проведення місцевих виборів на Донбасі.

"Інші питання - питання компромісу. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями цей компроміс буде знайдено", - підкреслив П.Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА