19:47 11.04.2018

У Києві на День незалежності відбудеться військовий парад

1 хв читати
У Києві на День незалежності відбудеться військовий парад

Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про відзначення 27-ї річниці незалежності України", який передбачає проведення військового параду в українській столиці 24 серпня.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, відповідний указ №99/2018 датований 11 квітня.

Уряду доручено утворити Оргкомітет з підготовки та відзначення річниці незалежності, а також розробити та забезпечити виконання плану заходів із підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

23 серпня, в День Державного прапора України в Києві, інших населених пунктах і закордонних дипломатичних установах України має відбутися офіційна церемонія урочистого підняття Державного прапора України, інших заходів, спрямованих на виховання поваги до державних символів України.

24 серпня, в День незалежності України, має відбутися парад військ на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності в Києві. Указ також визначає проведення тематичних урочистих, наукових, інформаційно-освітніх і патріотично-виховних заходів в Україні та за її межами, молебнів за Україну.

Указ також визначає, що центральні та місцеві органи влади мають розробити та реалізувати регіональні плани підготовки й відзначення Дня Державного прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА