Інтерфакс-Україна
08:10 12.04.2018

Генсек ООН обговорив з постійними членами Ради безпеки ситуацію в Сирії

1 хв читати
Генсек ООН обговорив з постійними членами Ради безпеки ситуацію в Сирії

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш обговорив з постійними представниками п'яти країн - постійних членів Радбезу ООН ситуацію в Сирії у зв'язку з неприйняттям трьох резолюцій щодо передбачуваного використання хімічної зброї в країні. Про це повідомляється на сайті організації.

Він висловив жаль у зв'язку з тим, що Рада не змогла прийти до компромісу з цього питання. "Сьогодні я зателефонував послам п'яти постійних членів Ради Безпеки, щоб знову висловити свою глибоку стурбованість з приводу ризиків нинішнього глухого кута і наголосив на необхідності уникати виходу ситуації з-під контролю", - наводяться в повідомленні слова генсека ООН. "Ми не повинні забувати, що в кінцевому підсумку наші зусилля мають бути спрямовані на те, щоб зупинити страшні страждання сирійського народу", - підкреслив він.


 

ОСТАННЄ

Групи ППО на базі добровольчих формувань територіальних громад будуть створені у Києві – військова адміністрація

Чернишов прибув до НАБУ для з’ясування ситуації

Інтеграція ветеранів російсько-української війни в цивільно-військову сферу є важливою складовою розвитку стратегічних партнерств - Скібіцький

Подачу газу призупинено в Києві до низки будинків після російських ударів – "Київгаз"

Наймолодшій із 7 жертв російської атаки на Київ 22 роки, під завалами ще можуть бути люди - прокуратура

Точицький продовжив контракт Куковальській на посаді гендиректора "Софії Київської"

У ЦАХАЛ заявляють, що завдали удару по штаб-квартирі КВІР

Нова Зеландія оголошує про подальшу допомогу Україні

Кабмін скерував надані партнерами 22 млрд грн на потреби відновлення

Зеленський у Великій Британії проведе низку зустрічей, зокрема з королем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА