Інтерфакс-Україна
18:30 13.04.2018

Порошенко попросив генсека ООН направити на Донбас оціночну місію щодо миротворців

1 хв читати
Порошенко попросив генсека ООН направити на Донбас оціночну місію щодо миротворців

Президент України Петро Порошенко заявив, що звернувся до генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша з проханням направити на Донбас спеціальну місію для оцінки вартості, кількості та необхідних термінів для розгортання миротворців.

"Ми готові, щойно Росія прийме позицію всього світу, негайно виносити це питання на голосування до Ради безпеки ООН. Багато членів Ради безпеки готові підтримати узгоджений проект", - сказав П.Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам у п'ятницю.

"Я особисто звернувся до генсека ООН Антоніу Гутерреша, щоб на схід України була направлена спеціальна оціночна місія, для того щоб ООН оцінила вартість, чисельність, терміни розгортання, попередні умови, і почалася практична робота щодо реалізації зазначеного проекту", - пояснив президент України.

За його словами, оціночна місія ООН може прибути на Донбас без рішення РБ ООН, а лише за рішенням генсека Організації.

"Я роблю все можливе, щоб ми розгорнули цю місію вже в 2018 році", - сказав П.Порошенко, маючи на увазі оціночну місію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок удару російських дронів зросла до 17 - Синєгубов

Вже 11 постраждалих, у тому числі дві дитини – внаслідок удару російських дронів по Харкову - Терехов

Фонд зі США може стартувати з проєктів щодо графіту, титану та літію - зустріч Свириденко з Бессентом

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів у Харкові зросла до восьми - Терехов

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА по Харкову – Синєгубов

Рада оновила Бюджетний кодекс для угоди з США щодо мінералів та надала пільги для дронів на оптоволокні

Контейнери зі зброєю та боєприпасами, знайдені у Польщі були призначені для України - ЗМІ

Ворожі дрони влучили по житловій забудові Харкова - мер

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюють - Терехов

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА