Бойовики у зоні АТО з початку доби здійснили 20 обстрілів позицій ЗСУ

Бойовики в зоні АТО на Донбасі з початку доби за станом на 18:00 п'ятниці здійснили 20 обстрілів опорних пунктів Збройних сил України, ніхто з українських військових не постраждав, повідомили у штабі АТО.
"З початку доби російсько-окупаційні війська вчинили 20 обстрілів українських опорних пунктів. Агресор продовжує застосовувати заборонену Мінською угодою зброю", - зазначено у зведенні прес-центру штабу АТО на сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю ввечері.
На луганському напрямку бойовики з 120-міліметрових і 82-міліметрових мінометів, БМП, гранатометів і великокаліберних кулеметів обстрілювали укріплення ЗСУ під Троїцьким. "Також міномети калібру 82 мм ворог застосував у районі Кримського, а великокаліберні кулемети - поблизу Світлодарська", - зазначено у звіті.
На донецькому напрямку з 82-міліметрових мінометів незаконні збройні формування (НЗФ) обстріляли позиції сил АТО біля Опитного і Кам'янки. Крім цього, з гранатометів обстрілювали укріплення ЗСУ поблизу Водяного, Авдіївки, Кам'янки, Лебединського та Богданівки, з великокаліберних кулеметів - неподалік Павлополя, Невельського і Мар'їнки, а з озброєння БМП - поблизу Богданівки.
Також, за інформацією штабу АТО, під обстріли зі стрілецької зброї потрапили позиції ЗСУ біля Кам'янки, Лебединського та Павлополя, а біля Авдіївки вівся снайперський вогонь.
"Від ворожих обстрілів жоден український воїн не постраждав", - наголошується в звіті.