20:11 13.04.2018

США можуть допомогти розв'язати конфлікт в Україні, якщо Росія продемонструє волю до миру

1 хв читати
США можуть допомогти розв'язати конфлікт в Україні, якщо Росія продемонструє волю до миру

США можуть посприяти вирішенню конфлікту в східній Україні, але для цього Росія повинна показати, що хоче миру в регіоні, заявив у п'ятницю спеціальний представник держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

"Ми можемо допомогти покласти край конфлікту (у східній Україні - ІФ) і посприяти потенційному мандату ООН з миротворчої місії, якщо Росія обере мир", - йдеться в повідомленні на його сторінці в "Твіттері".

"Ми все ще чекаємо, що Росія відповість і ясно дасть зрозуміти, що хоче миру", - зазначив К.Волкер.

Окрім того, К.Волкер заявив, що Росія "на 100% контролює" збройні сили, які знаходяться в східній Україні, і поклав на Москву відповідальність за "жахливі гуманітарні втрати" в регіоні.

"Протягом останніх чотирьох років ми бачили, що Росія надає послідовну військову підтримку своїм підконтрольним силам у східній Україні, і це продовжується дотепер", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА