У Єревані сотня демонстрантів увірвалася в будівлю Громадського радіо Вірменії
Учасники ходи проти висування на посаду прем'єр-міністра Вірменії Сержа Саргсяна увірвалися в будівлю Громадського радіо Вірменії в центрі Єревана.
Як повідомляє кореспондент "Інтерфаксу", після рішення ради Республіканської партії про затвердження С.Саргсяна кандидатом на посаду прем'єра, демонстранти які перебувають з минулої п'ятниці на площі Франції в Єревані, вирішили організувати ходу центральними вулицями міста.
Поліцейські не змогли перешкодити демонстрантам. В результаті близько сотні з них пройшли в будівлю. Один з поліцейських дістав зброю, але не став її застосовувати.
Зараз група демонстрантів розташувалася в одній зі студій радіо.
Ходу і дії демонстрантів очолює депутат парламенту Вірменії, керівник фракції "Елк" Нікол Пашинян, який висунув вимогу прямого ефіру.
Отримавши відмову, Н.Пашинян почав виступати в прямому відеоефірі радіостанції "Свобода".