Інтерфакс-Україна
07:20 16.04.2018

За минулу добу бойовики 59 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України, двоє поранених

1 хв читати
За минулу добу бойовики 59 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України, двоє поранених

За минулу добу бойовики здійснили 59 обстрілів позицій Збройних сил України, внаслідок чого один український військовослужбовець отримав поранення, ще один - бойову травму, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"За минулу добу російсько-окупаційні війська продовжили ігнорувати режим повного припинення вогню. Агресор здійснив 59 обстрілів позицій Збройних Сил України", - сказано у зведенні на сторінці штабу в Facebook в понеділок уранці.

Зокрема, на Донецькому напрямку із заборонених мінських угодами 120 мм мінометів противник відкривав вогонь по захисниках Павлополя, Лебединського та Новотроїцького, а з мінометів калібру 82 мм - обстріляні захисники Пісків і Павлополя. З гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї вогонь вівся по укріпленнях ЗСУ в районі Авдіївки, Кам'янки, Шахти "Бутівка", Верхньоторецька, Пищевика, Широкиного і Гнутового. Крім цього, озброєння БМП бойовики застосували по українських опорних пунктах поблизу Пісків і Талаківки, великокаліберні кулемети – поблизу Опитного, стрілецьку зброю - в районі Славного, Березової і Лебединського, а неподалік Новотроїцького - вівся снайперський вогонь.

На Луганському напрямку незаконні збройні формування застосували заборонені 120 мм міномети по захисниках Луганського, Троїцького і Світлодарська. Крім цього, поблизу Луганського і Світлодарська бойовики вели вогонь з 82 мм мінометів, неподалік Новолуганського і Новгородського - з гранатометів і великокаліберних кулеметів, а з озброєння БМП - під Луганським і Троїцьким.

ОСТАННЄ

В Києві працює ППО, триває атака ударних БПЛА

Держдепартамент США ухвалив можливий продаж Польщі ракет Javelin на $780 млн

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА