Інтерфакс-Україна
12:12 16.04.2018

Кабмін ввів до складу Комісії вищого корпусу держслужби нового голову НАЗК і вивів зі складу екс-голову агентства

1 хв читати
Кабмін ввів до складу Комісії вищого корпусу держслужби нового голову НАЗК і вивів зі складу екс-голову агентства

Кабінет Міністрів України ввів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби нового голову Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександра Мангула та вивів зі складу екс-голову відомства Наталію Корчак.

Це визначено розпорядженням уряду №228 від 4 квітня.

У супровідній інформації до документа зазначено, що основною метою діяльності комісії є виключення корупційних ризиків, політичного впливу і суб'єктивізму при прийнятті рішення суб'єктом призначення, сприяння формуванню професійного і кваліфікованого вищого корпусу держслужби, а також гарантування реалізації громадянам України права рівного доступу до держслужби.

Як повідомлялося, 28 березня новим головою НАЗК терміном на два роки обрано О.Мангула, який до цього обіймав посаду члена НАЗК. Одразу після цього рішення Н.Корчак підписала заяву про складання з себе повноважень голови НАЗК у зв'язку із закінченням терміну повноважень. Водночас вона залишається членом Нацагентства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 155 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог втратив 104 особи на покровському напрямку - Генштаб

Трамп підтвердив зустріч Віткоффа з Путіним на цьому тижні

Трамп заявив, що в України "є деякі складні проблеми", зокрема корупція

Зеленський про перемовини у Флориді: важливо, що є конструктив у розмові, будемо працювати далі

ДТЕК повністю повернув світло мешканцям Києва після суботнього обстрілу

Умєров доповів Зеленському про підсумки перемовин у Флориді

Умєров про переговори з США: маємо відчутний прогрес на шляху до встановлення справедливого миру

Голови делегацій США та України назвали продуктивними раунд переговорів у Маямі, але "попереду ще багато роботи"

Енергетики відновлюють електропостачання у повністю знеструмленому Фастові - до кінця доби планують повернутися до графіка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА