12:39 16.04.2018

Український омбудсмен просить російську колегу допомогти в питанні надання меддопомоги Балуху

Український омбудсмен просить російську колегу допомогти в питанні надання меддопомоги Балуху

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової з проханням про сприяння в наданні необхідної медичної допомоги активісту Володимиру Балуху, який перебуває в слідчому ізоляторі в Криму та з 19 березня відмовляється вживати їжу.

У зверненні Л.Денісової, оприлюдненому на сайті українського омбудсмена в понеділок, йдеться про те, що, за інформацією представників Кримської правозахисної групи, В.Балух потребує якнайшвидшого медичного обстеження, оскільки стан його здоров'я погіршується з кожним днем. Крім того, суд відмовив адвокатам у задоволенні клопотання про допуск до В.Балуха лікарів.

Окрім цього, в ЗМІ з'явилася інформація архієпископа Сімферопольського про те, що в камері до В.Балуха застосовують фізичний і психологічний тиск, нібито за недотримання умов тримання.

"У зв'язку з цим звертаюся до вас з проханням негайно перевірити викладену інформацію і, у разі її підтвердження, надати кваліфіковану медичну допомогу Володимиру Балуху, а також провести розслідування стосовно можливих фактів фізичного та психологічного тиску по відношенню до нього. Прошу поінформувати мене про результати розгляду цього звернення", - йдеться в листі Л.Денісової.

Як повідомлялося, 3 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини звернулася до Т.Москалькової з проханням перевірити інформацію про те, що з активістом В.Балухом жорстоко поводяться в ізоляторі, крім того, не забезпечують його достатньою кількістю питної води.

Українського фермера В.Балуха затримали 8 грудня 2016 року в його домі в селі Серебрянка Роздольненського району тимчасово окупованого Росією Криму. Російська влада пред'явила йому звинувачення у зберіганні боєприпасів. У січні 2018 року Роздольненський райсуд Криму засудив В.Балуха до трьох років і семи місяців позбавлення волі в колонії-поселенні та до штрафу у розмірі 10 тис. російських рублів.

19 березня В.Балух оголосив голодовку.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Нардепи написали колективного листа Балуху з закликом припинити голодування

Засуджений у Криму Балух не має наміру припиняти голодування, його стан погіршується

Омбудсмен призначила регіонального координатора Уповноваженого з прав людини в Донецькій і Луганській областях

Омбудсмен звернулася до глави Міноборони через випадки пожеж на полігонах ЗСУ

І.Геращенко та новий омбудсмен у квітні мають намір зустрітися з сім'ями заручників і зниклих безвісти

Омбудсмен має намір особисто контролювати дотримання прав заарештованої Савченко

Cуд в Криму змінив вирок українському активісту Балуху

В офісі омбудсмена відкрили провадження за фактом реадмісії Саакашвілі

Активісту Балуху не надають медичної допомоги в СІЗО

Порошенко назвав "судилищем" вирок кримського суду Балуху та пообіцяв боротися за звільнення Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА