12:39 16.04.2018

Український омбудсмен просить російську колегу допомогти в питанні надання меддопомоги Балуху

2 хв читати
Український омбудсмен просить російську колегу допомогти в питанні надання меддопомоги Балуху

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської колеги Тетяни Москалькової з проханням про сприяння в наданні необхідної медичної допомоги активісту Володимиру Балуху, який перебуває в слідчому ізоляторі в Криму та з 19 березня відмовляється вживати їжу.

У зверненні Л.Денісової, оприлюдненому на сайті українського омбудсмена в понеділок, йдеться про те, що, за інформацією представників Кримської правозахисної групи, В.Балух потребує якнайшвидшого медичного обстеження, оскільки стан його здоров'я погіршується з кожним днем. Крім того, суд відмовив адвокатам у задоволенні клопотання про допуск до В.Балуха лікарів.

Окрім цього, в ЗМІ з'явилася інформація архієпископа Сімферопольського про те, що в камері до В.Балуха застосовують фізичний і психологічний тиск, нібито за недотримання умов тримання.

"У зв'язку з цим звертаюся до вас з проханням негайно перевірити викладену інформацію і, у разі її підтвердження, надати кваліфіковану медичну допомогу Володимиру Балуху, а також провести розслідування стосовно можливих фактів фізичного та психологічного тиску по відношенню до нього. Прошу поінформувати мене про результати розгляду цього звернення", - йдеться в листі Л.Денісової.

Як повідомлялося, 3 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини звернулася до Т.Москалькової з проханням перевірити інформацію про те, що з активістом В.Балухом жорстоко поводяться в ізоляторі, крім того, не забезпечують його достатньою кількістю питної води.

Українського фермера В.Балуха затримали 8 грудня 2016 року в його домі в селі Серебрянка Роздольненського району тимчасово окупованого Росією Криму. Російська влада пред'явила йому звинувачення у зберіганні боєприпасів. У січні 2018 року Роздольненський райсуд Криму засудив В.Балуха до трьох років і семи місяців позбавлення волі в колонії-поселенні та до штрафу у розмірі 10 тис. російських рублів.

19 березня В.Балух оголосив голодовку.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кримського татарина Бекірова повернули з лікарні до СІЗО Сімферополя

Київ наполягає на звільненні військовополонених моряків без будь-яких умов зі сторони РФ - Денісова на зустрічі з дипломатами

Денісова оприлюднила відео після завершення судового засідання над українськими моряками

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних в РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Денісова запропонувала представнику Ради при президентові РФ з прав людини написати пропозиції щодо списку на обмін

Омбудсмен України висловила членам РПЛ побоювання з приводу здоров'я утримуваних у РФ українських моряків, Рада перевірить їхній стан

Родичі військовополонених українських моряків змогли з ними поспілкуватися в залі засідань суду

Український омбудсмен допускає будь-який варіант обміну затриманих у Керченській протоці моряків

Денісова поки що не отримала відповіді на запит про зустріч із полоненими українськими моряками

Москалькова через SMS повідомила Денісовій про скасування їхньої зустрічі через "термінове позапланове відрядження"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА