17:21 16.04.2018

Канада готова допомогти в модернізації КПВВ на Донбасі та посиленні мовлення українських медіа на окуповану територію

Канада готова допомогти в модернізації КПВВ на Донбасі та посиленні мовлення українських медіа на окуповану територію

Канада готова надати допомогу в питанні вдосконалення контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) і посилення сигналу українських медіа на окуповану територію, повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський із посиланням на посла Канади в Україні Романа Ващука.

Подякував пану послу за підтримку, зазначивши, що розвиток КПВВ потрібен, але не хотілося б, щоб наведення там порядку сприймалося як "побудова кордону". Адже саме навпаки - намагатимемося зробити перетин КПВВ максимально зручним і швидким. Наразі визначили, що пілотним проектом такого вдосконалення буде КПВВ "Мар'їнка", далі поступово перейдемо до решти пропускних пунктів", - написав за підсумками зустрічі з Р.Ващуком у Донецькій облдержадміністрації П.Жебрівський на своїй сторінці у соцмережі Facebook у понеділок.

Глава Донецької ОДА повідомив, що під час зустрічі з послом Канади вони обговорили і загальну суспільно-політичну ситуацію в області, і можливі шляхи і варіанти реінтеграції окупованих територій.

"Пан Роман Ващук запевнив, що Україна (і Донеччина зокрема) і в подальшому може розраховувати на підтримку з боку Канади, оскільки його країна твердо дотримується позицій необхідності збереження українського суверенітету і відновлення територіальної цілісності України", - написав П.Жебрівський.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА