11:29 17.04.2018

США і Велика Британія підозрюють РФ у підготовці атак через Інтернет

1 хв читати
США і Велика Британія підозрюють РФ у підготовці атак через Інтернет

 Уряди США та Великої Британії підозрюють Москву в підготовці кібератак, спрямованих на пристрої та інфраструктуру, що контролюють інтернет-трафік.

Під загрозою перебувають мільйони пристроїв у всьому світі, зазначає керівник британського Національного центру з кібербезпеки Кіаран Мартін.

"Ми вважаємо Кремль відповідальним за ці зловмисні дії", - сказала помічник глави Міністерства внутрішньої безпеки США Жанетт Манфрія, слова якої наводить Financial Times.

США і Велика Британія попередили користувачів у спільній доповіді про необхідність вжиття заходів для запобігання проникненню в їхні мережі.

Як повідомляє американський новинний портал Politico, йдеться про спроби проникнення в пристрої, через які можна отримати доступ до урядової інформації та вкрай важливих об'єктів інфраструктури.

"Це величезна зброя в руках зловмисника", - наводить Politico слова фахівця Білого дому з кібербезпеки Роба Джойса.

Представники американської та британської влади повідомили журналістам, що Москва нібито може використовувати ці кібератаки з метою шпигунства і розкрадання інтелектуальної власності, а також для підготовки більш масштабних кібератак у разі погіршення відносин із Заходом.

За словами Р.Джойса, в разі проведення Москвою цих кібератак Вашингтон може вжити заходів у відповідь, до яких, зокрема, можуть увійти й санкції.

Раніше американські експерти попереджали також про кіберризики для електромереж, банківської інфраструктури, систем контролю за повітряним рухом.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА