Інтерфакс-Україна
13:23 17.04.2018

Співробітники СБУ та прокуратури проводять обшуки в офісі та на підприємствах Держрезерву

2 хв читати
Співробітники СБУ та прокуратури проводять обшуки в офісі та на підприємствах Держрезерву

 Співробітники Служби безпеки України (СБУ) та Прокуратури Києва проводять обшуки в центральному офісі Державного агентства резерву та на держпідприємствах "Златодар" (Черкаська обл.) і "Хлібна база №85" (Харківська обл.) у зв'язку з розслідуванням фактів переміщення зерна, повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

"Керуються перевіряльники рішенням Печерського суду про виїмку документів щодо переміщення зерна держрезерву з Харківської до Черкаської області. Головна причина цього полягає у знищенні Держрезервом так званого "осиного гнізда" - корупційних схем, напрацьованих роками на ДП "Хлібна база № 85", - написав В.Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, 17 квітня перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів підписав рішення про одночасну позапланову перевірку Держрезерву, про охорону держтаємниці за результатами перевірки СБУ.

"Офіційно заявляємо, що ми відкриті для об'єктивного розслідування і надамо всю необхідну документацію", - вказав В.Мосійчук.

Водночас Держрезерв звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Кабінету Міністрів і до народних депутатів із проханням втрутитися в ситуацію і взяти під контроль це кримінальне провадження для недопущення порушення норм чинного законодавства.

Голова Держрезерву звернув увагу, що раніше кримінальне провадження було відкрито за фактом можливого закладення до державного резерву неякісного литовського дизельного пального. Однак закупівля не відбулася, шкоди державним інтересам не завдано й державні кошти не було використано. Також слідчі Генпрокуратури розслідували факти щодо можливого псування посадовими особами Держрезерву 18 тис. тонн дизельного пального, яке було закладено в 2015 році ТОВ "Вог Аеро Джет" на довгострокове зберігання в Держрезерв. Якість дизпалива була перевірена за всіма показниками й повною мірою відповідала вимогам. Даних про скоєння кримінального злочину виявлено не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА