09:16 18.04.2018

Київрада проситиме ВР прискорити зміни до законодавства, що стосуються роботи КП "Київтеплоенерго"

1 хв читати
Київрада проситиме ВР прискорити зміни до законодавства, що стосуються роботи КП "Київтеплоенерго"

Київрада звернеться до Верховної Ради України з проханням ухвалити проект закону, що дає можливість комунальному підприємству "Київтеплоенерго" використовувати ліцензії і тарифи ПАТ "Київенерго", поки процес отримання на баланс майна і входження в повноцінну роботу триватиме, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Це питання, передусім, стосується безболісного поступового переходу передачі функцій ПАТ "Київенерго" в місто, оскільки існує дуже багато регуляторних питань ліцензійного, тарифного характеру, які ускладнюють цей процес. Щоб не допустити ризиків перебоїв в постачанні послуг, ми розробили законопроект, який забезпечує правонаступництво ліцензій і тарифів у переході функцій з виробництва тепла, електроенергії, транспортування теплової енергії, а також надання послуг з цим пов'язаних", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

У відомстві також нагадують про прийняття в першому читанні комітетом Верховної Ради паливно-енергетичного комплексу вказаного проекту закону, що дозволяє комунальному підприємству "Київтеплоенерго" використовувати ціни і тарифи, які затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг для ПАТ "Київенерго" після прийому-передачі теплового комплексу столиці.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Київпастранс" відновлює спільні рейди з поліцією в транспорті

Адвокат Вишинського вважає обшуки тиском на нього як на правозахисника

В'ятрович назвав рішення Конституційного трибуналу Польщі "кроком назустріч Україні"

Стан пораненого в Харкові офіцера карного розшуку залишається стабільно важким

У Мінську триває зустріч підгруп ТКГ - МЗС Білорусі

Бойовики з опівночі тричі порушили режим тиші на Донбасі - Міноборони

Готелі не зобов'язані стягувати турзбір до затвердження їхніх ставок місцевими радами - ДФС

Прокуратура через суд домоглася повернення у власність Харкова виділених під забудову за "кооперативною схемою" 3 га землі

ПАРЄ не піддалася на шантаж Росії - депутат Ар'єв

Україна схвалює рішення Конституційного трибуналу Польщі за визнання неконституційними термінів "українські націоналісти" та "Східна Малопольща"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА