12:54 18.04.2018

Гройсман доручив ДФС провести перевірку Сумської митниці

2 хв читати
Гройсман доручив ДФС провести перевірку Сумської митниці

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Державній фіскальної службі (ДФС) провести комплексну перевірку Сумської митниці у зв'язку з можливими порушеннями антидемпінгових заходів щодо імпортних мінеральних добрив.

"Урядове доручення ДФС: комплексна перевірка Сумської митниці з оприлюдненням конкретних результатів цієї перевірки", - сказав прем'єр під час урядового засідання в середу у відповідь на звернення народних депутатів з приводу створення Сумською митницею "коридору в обхід антидемпінгових мит уряду".

Таке рішення пов'язане зі зверненням народних депутатів з приводу поставки міндобрив з РФ в обхід антидемпінгових мит.

"Сумська митниця зробила фактично коридор і пропускає в обхід антидемпінгових мит уряду хімію, міндобрива російського виробництва", - повідомив народний депутат Михайло Головко.

Він також звернувся до прем'єра з проханням ввести ембарго і повністю заборонити ввезення добрив із РФ.

На думку народного депутата Сергія Рудика, ДФС необхідно провести загальну перевірку всіх митниць, що межують із РФ.

В.Гройсман зі свого боку зазначив, що введення антидемпінгових мит є ефективним заходом, а ембарго може створити дефіцит міндобрив для аграріїв на українському ринку.

Як повідомлялося, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі наприкінці березня затвердила антидемпінгові мита для російської компанії "Дорогобуж" на рівні 29,25%, для інших експортерів і загалом для РФ - 42,96%. Комісія також змінила опис товарів, до яких застосовуються такі антидемпінгові заходи, з метою недопущення обходу цих заходів з боку російських виробників і експортерів мінеральних добрив.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА