Інтерфакс-Україна
18:00 18.04.2018

Громадянин України намагався потайки ввезти суміш для кальяну, сховавши її в бензобак

1 хв читати

Прикордонники Харківського прикордонного загону спільно з працівниками фіскальної служби виявили в бензобаку автомобіля українця, який повертався з Росії, майже 300 пакетів суміші для кальяну.

Як повідомляє в середу прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби України, 33-річний громадянин України повертався з РФ через пункт пропуску "Гоптівка" в автомобілі Nissan.

"Під час прикордонно-митного оформлення правоохоронці прийняли рішення про проведення поглибленого огляду цього автомобіля. В результаті в транспортному засобі загальна оглядова група знайшла схованку. В бензобак іномарки було заховано майже 300 пакетів суміші для кальяну", - доповідає Держприкордонслужба.

Наразі товар і автомобіль вилучено в установленому порядку та передано працівникам фіскальної служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою

Посадовець міськради Дніпра та ще три особи підозрюються в мільйонних збитках бюджету на відновленні житла після обстрілів

В Україні очікується снігова та морозна погода

Кілька днів пішло на ліквідацію пожежі на промпідприємстві в Одеській області - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА