Інтерфакс-Україна
09:02 19.04.2018

Доповідь ОЗХЗ підтверджує висновки Великої Британії про отруєння в Солсбері

1 хв читати
Доповідь ОЗХЗ підтверджує висновки Великої Британії про отруєння в Солсбері

Доповідь Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) підтверджує висновки Великої Британії про речовину, якою в Солсбері були отруєні Сергій Скрипаль та його дочка, заявила офіційний представник Держдепартаменту США Гізер Нойєрт.

"Незалежна доповідь ОЗХЗ, яку було поширено минулого тижня, підтверджує результати аналізів британської лабораторії щодо речовини, застосованої в Солсбері", - сказала дипломат.

При цьому вона зазначила, що "лише у російського уряду є мотиви, засоби і досвід для здійснення такої атаки", а також додала, що РФ, замість визнання своєї провини і "зміни поведінки", висуває зустрічні звинувачення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

Шмигаль обговорив з міністром оборони Португалії участь в ініціативи PURL та реалізацію програми SAFE

Глава МВС: З початку року ворог наніс 75 тис. ударів по інфраструктурі України, здебільшого по житлових будинках, лікарнях та школах

Глава МВС про прийдешню зиму: Ми в зоні достатньої готовності реагувати на будь-які виклики

Бойовики вбили понад 460 людей в пологовому будинку в Судан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА