Інтерфакс-Україна
11:12 19.04.2018

В АП назвали "фейком" оприлюднений напередодні запис Онищенка щодо Злочевського

1 хв читати

 У прес-службі Адміністрації президента України назвали "фейком" оприлюднену напередодні народним депутатом Олександром Онищенком, який перебуває в розшуку, частину запису розмови з нібито президентом України Петром Порошенком, що стосується екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

"Фейки не потребують коментарів", - сказали агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Адміністрації президента України в четвер.

Напередодні в ЗМІ з'явився запис нібито розмови О.Онищенка з П.Порошенком, що стосується М.Злочевського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпека може бути гарантована, якщо домовленості, зокрема у Вашингтоні, будуть реалізовані - Зеленський

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА