13:23 19.04.2018

Залишки води від ДФС надходять до резервуарів Авдіївки для постачання населенню

2 хв читати
Залишки води від ДФС надходять до резервуарів Авдіївки для постачання населенню

Робота Донецької фільтрувальної станції (ДФС) наразі законсервована, залишки води з системи надходять до резервуарів Авдіївки для постачання населенню.

"Станом на 19.04 ДФС законсервовано. Залишки води з системи надходять до резервуарів Авдіївки, звідки вода подається населенню", - йдеться в повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) у Twitter у четвер.

Роботу ДФС планується відновити після домовленостей КП "Вода Донбасу" з Міжнародним комітетом Червоного Хреста і СММ ОБСЄ щодо супроводу персоналу до станції.

У керівництві АТО, у свою чергу, висловили занепокоєння ситуацією, що склалася навколо ДФС.

"Ситуація, що відбувається навколо закриття Донецької фільтрувальної станції, викликає глибоке занепокоєння керівництва антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Стабільна робота цього критичного об'єкта цивільної інфраструктури є важливою для сотень тисяч українців, які проживають як на підконтрольних Україні, так і на територіях, тимчасово окупованих російсько-окупаційними військами", - йдеться в заяві прес-центру штабу АТО на сторінці у Facebook у четвер.

У штабі нагадали, що ДФС забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке, а також тимчасово окуповані Донецьк, Ясинувату та низку невеликих селищ.

У штабі АТО переконані, що ситуація навколо ДФС була спеціально інсценована та спровокована ватажками окупаційної адміністрації РФ перед засіданням Тристоронньої контактної групи в Мінську, щоб "черговий раз дискредитувати сили антитерористичної операції та мати додатковий важіль тиску на українську сторону переговорного процесу в Мінську".

"Штаб антитерористичної операції закликає представників міжнародних безпекових й гуманітарних організацій сприяти якомога швидшому вирішенню ситуації із закриттям Донецької фільтрувальної станції та не допустити погіршення гуманітарної ситуації в регіоні. Як і раніше, зі свого боку штаб АТО гарантує безпеку роботи станції та її працівників", - наголошується в заяві.

Як повідомлялося, 18 квітня роботу ДФС було зупинено, через що було припинено постачання води до Авдіївки та інших населених пунктів.

ОСТАННЄ

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА