12:36 20.04.2018

Суд повернув НАНУ у власність готель "Феофанія" і ресторан

1 хв читати
Суд повернув НАНУ у власність готель "Феофанія" і ресторан

Господарський суд Києва повернув у державну власність нерухоме майно - готель "Феофанія" і ресторан цього готелю (загальна площа 6620,7 кв.м, вартість понад 182 млн грн).

"У суді в державну власність витребувано нерухоме майно – готель "Феофанія" і ресторан готелю "Феофанія", загальною площею 6620,7 кв.м та вартістю понад 182 млн грн, розташовані на вул. Метрологічній, 14-б, у Києві, яке перейшло в приватну власність на підставі скасованого рішення суду", - повідомила прес-служба прокуратури Києва в п'ятницю.

У прокуратурі нагадали, що в 2013 році приватне підприємство зареєструвало це майно за собою на праві власності на підставі судового рішення від 3 березня 2004 року. Однак з'ясувалося, що це рішення суду в листопаді 2011 року було скасовано Апеляційним судом Києва.

Господарський суд Києва погодився з доводами прокурора, що приватне підприємство заволоділо державним майном без відповідної правової підстави, і своїм рішенням зобов'язав витребувати спірне майно в державну власність в особі Національної академії наук України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА