Інтерфакс-Україна
14:37 20.04.2018

Суд заарештував екс-заступника голови правління "Укргазбанку"

1 хв читати
Суд заарештував екс-заступника голови правління "Укргазбанку"

Суд обрав колишньому заступнику голови правління державного "Укргазбанку" запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативної можливістю внесення застави в розмірі 40 млн грн.

Як повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України, відповідне рішення суд прийняв на засіданні в п'ятницю, 20 квітня.

"13 квітня колишньому заступнику голови правління банку було повідомлено про підозру по ч.3 ст.27, ч.2 ст.28, ч.2 ст.205 (фіктивне підприємництво), ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України ", - нагадали в Нацполіції.

Раніше співробітники департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України та Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрили злочинну "схему" із виведення і заволодіння коштів АБ "Укргазбанк". Зараз встановлюються всі учасники злочинної "схеми" із розкрадання коштів держбанку.

Як повідомили раніше в Генпрокуратурі, під час досудового розслідування було встановлено, що в 2008-2010 рр. колишній заступник голови правління АБ "Укргазбанк" за попередньою змовою з на той час керівником однієї з дирекцій АБ "Укргазбанк" організував схему виведення державних коштів на рахунки завчасно створеного підконтрольного фіктивного підприємства шляхом надання йому кредиту па суму 100 млн грн і з метою подальшого заволодіння зазначеними коштами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА