Інтерфакс-Україна
07:57 21.04.2018

У Тернопільській області побили журналістів під час зйомок розслідування

1 хв читати
У Тернопільській області побили журналістів під час зйомок розслідування

У Теребовлянському районі Тернопільської області на приватному підприємстві побили двох журналістів під час зйомок про нелегальні заправні станції, повідомив відділ комунікації поліції Тернопільської області.

"Повідомлення про побиття журналістів надійшло на лінію "102" 20 квітня близько 14:00 від лікарів. Подія трапилася в Теребовлянському районі. Журналіст інтернет-видання "Волінь24" і оператор "12 каналу" з Луцька зайшли на територію одного з приватних підприємств, і під час зйомок, як вони стверджують, на них напав один з працівників установи", - йдеться в повідомленні.

За словами постраждалих, вони виконували редакційне завдання з викриття роботи нелегальних заправних станцій Західного регіону. За попередньою інформацією, у знімальної групи легкі тілесні ушкодження. Їх направили на проходження судово-медичної експертизи.

Правоохоронці внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань виробництво відповідно до ст.171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Слідство триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ отримала з Італії обладнання на $2,3 млн напряму та через посередників попри санкції ЄС — ЗМІ

Свириденко запропонувала Фіцо відкрити в Словаччині українську школу, він не проти

Суд продовжив арешт детектива НАБУ Магомедрасулова, підозрюваного в намірі продавати технічні коноплі в РФ

Суд не зміг обрати запобіжний захід трьом підозрюваним військовим, яких напередодні у Тернополі затримала поліція, всі вони бійці 3-ї штурмової бригади

Сили спеціальних операцій уразили нафтобазу та ФДКУ комбінат "Гвардійський" в Криму

Україна та Польща можуть співпрацювати в проєктах SMR – глава "Українського ядерного форуму"

Трамп має намір обговорити з Зеленським можливість зустрічі з Путіним у Будапешті – речниця

"Метінвест" у вересні переламав тенденцію відпливу кадрів, але молодь масово звільнялася через можливість виїзду за кордон - HR-директор

ЄСПЛ визнав відсутність у компанії M.S.L. ефективних засобів правового захисту для своїх скарг в Україні

Житель Харківської області засуджений до 8 років позбавлення волі за розбещення двох дівчаток і виготовлення дитячого порно - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА