14:07 22.04.2018

Працівники ДФС запустили насоси, до вечора Авдіївка має отримати воду - Жебрівський

1 хв читати
Працівники ДФС запустили насоси, до вечора Авдіївка має отримати воду - Жебрівський

У неділю вранці працівники Донецької фільтрувальної станції (ДФС) вийшли на роботу в супроводі спостерігачів СММ ОБСЄ і приступили до установки обладнання, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Як повідомляють мені оперативні служби, наразі вже запустили насоси і наповнюють водою резервуари ДФС. Після цього вода буде закачуватися на Авдіївку - до вечора централізована подача води місту має бути відновлена", - написав він на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук після полудня неділі.

Як повідомлялося, 18 квітня робота ДФС була припинена, що спричинило припинення подачі води в Авдіївку і низку інших населених пунктів.

19 квітня залишки води з системи ДФС надходили в резервуари Авдіївки для подання населенню.

Вранці 20 квітня в записі МчнВОТ у Твіттері з'явилося повідомлення такого змісту: "Станом на ранок 20.04 припинилося надходження води до споживачів Авдіївки, яка надходила самопливом після зупинки ДФС. Передбачено подачу води з місцевого резервуара, запасів якої вистачить на 4 дні".

Водночас в оприлюдненому МінВОТ у п'ятницю ввечері повідомленні йшлося: "На сьогодні вода для м. Авдіївка надходить із запасів, що зберігаються в поглибленому резервуарі. Це дає можливість подавати воду в житлові будинки двічі в день по 4 години до 22 квітня включно".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА