20:16 22.04.2018

ДФС розпочала свою роботу, централізоване водопостачання Авдіївки та Ясинуватського району буде відновлено до ранку понеділка

2 хв читати
ДФС розпочала свою роботу, централізоване водопостачання Авдіївки та Ясинуватського району буде відновлено до ранку понеділка

У неділю в другій половині дня Донецька фільтрувальна станція (ДФС) почала свою роботу, централізоване водопостачання Авдіївки і Ясинуватського району має бути відновлено до ранку понеділка, повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"О 15:10 Донецька фільтрувальна станція почала свою роботу. Зараз триває заповнення системи водою. До ранку централізоване водопостачання Авдіївки і Ясинуватського району має бути повністю відновлено", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук в неділю.

Як повідомлялося, 18 квітня робота ДФС була припинена, що спричинило припинення водопостачання в Авдіївку й низку інших населених пунктів.

19 квітня залишки води з системи ДФС надходили в резервуари Авдіївки для подачі населенню.

Вранці 20 квітня в акаунті МінТОТ в Твіттері з'явилося повідомлення такого змісту: "Станом на ранок 20.04 припинилося надходження води до споживачів Авдіївки, яка надходила самопливом після зупинки ДФС. Передбачено водопостачання з місцевого резервуару, запасів якого вистачить на 4 дня".

Разом з тим, в оприлюдненому МінТОТ у п'ятницю ввечері повідомленні зазначалося: "На сьогодні вода для м. Авдіївки надходить із запасів, що зберігаються в поглибленому резервуарі. Це дає можливість подавати воду в житлові будинки двічі на день доо 4:00 до 22 квітня включно".

У неділю, 22 квітня, в обід П.Жебрівський повідомив, що оперативні служби запустили насоси і наповнюють водою резервуари ДФС. Після цього вода закачуватиметься на Авдіївку й до вечора централізоване водопостачання в місті буде відновлено.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА