20:57 22.04.2018

В Єревані на масових акціях затримано 280 осіб

1 хв читати
В Єревані на масових акціях затримано 280 осіб

280 осіб доставлені у відділення поліції в рамках дій правоохоронців щодо припинення масових акцій протесту в Єревані.

Пізніше Слідчий комітет Вірменії затримав 26 осіб за звинуваченням у порушенні громадського порядку, застосування насильства проти представника влади, знищення майна.

Ще троє людей заарештовані за звинуваченням в організації і безпосередній участі в масових заворушеннях. Дві кримінальні справи порушені за фактом перешкоджання діяльності журналістів.

Раніше в неділю МОЗ Вірменії повідомив про сімох госпіталізованих унаслідок розгону поліцією демонстрації опозиціонерів.

Генпрокуратура Вірменії повідомила, що три опозиційні депутати парламенту Вірменії Нікол Пашинян, Арарат Мірзоян і Сасун Мікаелян затримані за обвинуваченням в організації та проведенні незаконних масових зібрань. У відомстві заявили, що депутати, порушивши закон про свободу зібрань, з 13 квітня організували збори, ігноруючи обмеження мерії Єревану.

Тим часом, у неділю ЄС закликав владу Вірменії негайно звільнити всіх затриманих під час протестів в Єревані і почати політичний діалог для врегулювання внутрішньополітичної кризи в республіці.

З 13 квітня в Єревані і низці міст республіки відбуваються багатотисячні цілодобові мітинги і акції протесту проти затвердження Сержа Саргсяна на посаді прем'єр-міністра.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА