Інтерфакс-Україна
07:06 24.04.2018

За минулу добу бойовики 44 рази обстріляли позиції ЗС України, п'ятеро військових поранені

1 хв читати
За минулу добу бойовики 44 рази обстріляли позиції ЗС України, п'ятеро військових поранені

За минулу добу незаконні збройні формування здійснили 44 обстріли позицій Збройних сил України, внаслідок чого поранено четверо українських військовослужбовців, ще один отримав бойове поранення, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"За минулу добу бойовики російсько-окупаційних військ продовжили застосовувати заборонені мінськими угодами зброю, здійснивши 44 обстріли позицій Збройних сил України. Постраждалих військовослужбовців доставили у військовий госпіталь і надали необхідну медичну допомогу", - йдеться у зведенні на сторінці штабу в Facebook у вівторок вранці.

На Луганському напрямку із заборонених 120 і 82-мм мінометів і гранатометів бойовики відкривали вогонь по українських укріпленнях поблизу Троїцького. Також міномети калібру 82-мм противник застосував неподалік Попасної і тричі в районі Новоолександрівки. Крім цього, під вогонь з гранатометів і великокаліберних кулеметів потрапили захисники Новозванівки, а з зенітної установки і стрілецької зброї - Новоселівки.

На Донецькому напрямку 120-мм міномети агресор застосував по українських позиціях неподалік Водяного, а 82-мм міномети - поблизу шахти "Бутівка". Також з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї бойовики відкривали вогонь по захисниках Верхньоторецького, Водяного, Гнутового, Кам'янки, Авдіївки, шахти "Бутівка" і Талаківки.

Також з великокаліберних кулеметів бойовики вели вогонь по захисниках Павлополя, Мар'їнки і Лебединського, зі стрілецької зброї - під Невельским, Павлополем, Лебединським і Пищевиком, а поблизу Красногорівки і Мар'їнки вівся снайперський вогонь.

ОСТАННЄ

В Україну повернули з полону 8 цивільних – Коордштаб

Колишній мер Херсона Миколаєнко в день повернення з полону привітав українців з Днем Незалежності

Зеленський: Сьогодні повертаємо додому воїнів ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та цивільних

Зеленський: Повертаємо додому журналіста Хилюка

Найкраща відповідь на терор РФ — посилення постачання Україні зброї - Стефанчук

Сирський: Три села на Донеччині звільнили від росіян

Свириденко та Келлог обговорили питання критичних мінералів і промактивів, які Росія намагається експлуатувати на ТОТ

Зеленський: Ми говоримо про ті гарантії безпеки, що нас будуть захищати, а не про гарантії безпеки від РФ

Карні не виключає присутність канадських військових як частину гарантій України

Україна для далекобійних ударів використовує вітчизняну зброю і не проговорює це зі США - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА