Інтерфакс-Україна
21:16 24.04.2018

Марка Фейгіна в РФ позбавили адвокатського статусу

1 хв читати
Марка Фейгіна в РФ позбавили адвокатського статусу

Адвокатська Палата Москви позбавила Марка Фейгіна статусу адвоката, повідомив він сам у вівторок "Інтерфаксу".

"Мене позбавили статусу за три твіти, що стосуються Шарія", - сказав він.

Адвокат зазначив, що вважає рішення незаконним і оскаржить його в суді.

"Я звичайно ж оскаржу його в суді, але не сподіваюся, що там буде прийняте справедливе рішення", - сказав він.

Рішення Адвокатської Палати М.Фейгін назвав "ганебним", стверджуючи, що воно було винесено через ведення ним політичних справ.

Популярність М.Фейгін отримав як один з адвокатів у резонансній справі панк-групи Pussy Riot. Також він захищав засудженого за організацію масових заворушень на Манежній площі Леоніда Развозжаева, одного з лідерів екстремістської радикально-націоналістичної спільноти "Бойова організація російських націоналістів" (БОРН) Іллю Горячева, казахського підприємця Мухтара Аблязова, українську військову льотчицю і політика Надію Савченко, колишнього главу Меджлісу кримських татар Мустафу Джемілєва та інших.

Наразі М.Фейгін представляє інтереси громадянина України Романа Сущенка, обвинуваченого в шпигунстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"ДТЕК" заживив насамперед критичну інфраструктуру в Києві, працює над подальшим підключенням споживачів

В Києві через ворожу атаку досі лишаються без енергопостачання майже 3 тис. об’єктів інфраструктури

СБУ завдала серію ударів по місцях базування російської техніки та особового складу

Посли держав G7 на терміновій зустріч з міністром енергетики обговорили нагальні потреби галузі після обстрілів РФ

Кабмін вніс зміни до зразків меморіальних табличок на колумбарних нішах на території НВМК

Аварійні відключення е/е станом на 13:00 зберігаються в Києві та 8 областях, на Чернігівщині тривають погодинні – Міненерго

Потяг Київ–Бухарест попри масовану атаку вирушив у перший рейс

У реєстрі Оберіг 11 жовтня проводитимуться планові технічні роботи, в Резерв+ тимчасово будуть недоступні послуги – Міноборони

Ізюмська громада Харківської області знову зі світлом – МВА

АП ВАКС залишила в силі заочний вирок нардепу Одарченко за спробу підкупу керівництва Мінвідновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА