Інтерфакс-Україна
07:02 25.04.2018

За минулу добу бойовики 69 разів обстріляли позиції ЗС України, дев'ять військових поранені, ще двоє отримали бойові травми

2 хв читати
За минулу добу бойовики 69 разів обстріляли позиції ЗС України, дев'ять військових поранені, ще двоє отримали бойові травми

За минулу добу незаконні збройні формування здійснили 69 обстрілів позицій Збройних сил України, в результаті чого поранено дев'ять українських військовослужбовців, ще двоє отримали бойове травмування, повідомили в прес-центрі штабу АТО.

"За минулу добу бойовики російсько-окупаційних військ здійснили 69 обстрілів позицій Збройних Сил України, застосувавши заборонене мінськими угодами озброєння", - йдеться у зведенні на сторінці штабу в Facebook у середу вранці.

На Донецькому напрямку із забороненої 122 мм артилерії, 120 і 82 мм мінометів та гранатометів бойовики обстріляли позиції ЗСУ поблизу Ломакиного. Також 120 мм міномети застосували по захисниках Водяного, Новотроїцького, Гнутового і Пищевика, а міномети калібру 82 мм - довкола Широкиного і Водяного. З гранатометів бойовики відкривали вогонь по укріпленнях сил АТО неподалік Лебединського, Талаківки, Авдіївки, Гнутового, Мар'їнки і Пищевика, з великокаліберних кулеметів - біля Павлополя, Первомайського, Красногорівки і Шахти "Бутівка", з БМП - у Водяного, Пищевика та Гнутового, а зі стрілецької зброї - в районі Кам'янки, Новомихайлівки, Авдіївки, Талаківки, Мар'їнки і Водяного. Крім цього, захисників Талаківки, Павлополя і Широкиного обстрілювали ворожі снайпери.

На Луганському напрямку із забороненої 122 мм артилерії та неодноразово з 120 і 82 мм мінометів, гранатометів і великокаліберних кулеметів незаконні збройні формування обстрілювали українські позиції під Луганським. Також 120 і 82 мм міномети бойовики застосували по захисниках Новолуганського і Троїцького. З мінометів калібру 82 мм вогонь вівся по наших позиціях під Новоселівкою, з озброєння БМП - поблизу Кримського та Троїцького, гранатометів - біля Валуйського, великокаліберних кулеметів - поблизу Станиці Луганської, Кримського та Новоселівки, а снайперської зброї - під Новгородським.

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА