Інтерфакс-Україна
10:25 25.04.2018

Прихильники Пашиняна знову перекривають головні дороги в Єревані

1 хв читати
Прихильники Пашиняна знову перекривають головні дороги в Єревані

В Єревані в середу вранці на заклик лідера опозиційного руху, депутата парламенту Вірменії Нікола Пашиняна поновилися акції протесту проти чинної влади.

Як повідомив кореспондент "Інтерфаксу", громадяни знову почали перекривати головні дороги міста, створюючи затори. В акціях беруть участь також студенти.

У середу вранці мали відбутися переговори М.Пашиняна та в. о. прем'єра Карена Карапетяна, однак їх було скасовано.

К.Карапетян повідомив, що Н.Пашинян в односторонньому порядку висунув нові вимоги, зокрема щодо формату, порядку і методу висвітлення зустрічі.

"Нам запропонували список осіб, які мають бути присутні з нашого боку, а також заявили, що переговори проходитимуть виключно за його порядком денним. Це не переговори", - зазначив К.Карапетян.

Між тим, М.Пашинян заявив, що не допустить проведення в країні позачергових парламентських виборів, доки уряд очолює представник правлячої Республіканської партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих від удару РФ по Запоріжжю зросла до 26 осіб – ОВА

Українська пропозиція припинення вогню по цивільних обʼєктах залишається в силі – Зеленський

На Краматорському напрямку українські воїни спалили ворожу інженерну техніку, піхоту та склади з боєприпасами

МЗС Франції: запропоноване Путіним "перемир'я" - це маркетингова операція з бомбою в руці

Заступнику Кличка Прокопіву призначили цілодобовий домашній арешт на два місяці – ЗМІ

Єврокомісія розслідує роль TikTok в анульованих президентських виборах у Румунії

На НМТ у 2025 році зареєструвалася майже така ж кількість вступників, як і торік – заступник міністра освіти

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 10 - мер

Фон дер Ляєн та Кошта візьмуть участь у церемонії поховання Папи Франциска

СБУ заочно повідомила про підозру 14 клірикам РПЦ за захоплення церков на окупованих територіях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА