Інтерфакс-Україна
12:20 25.04.2018

Бойовики зі 120-мм мінометів обстріляли селище Водяне поблизу Маріуполя - Жебрівський

1 хв читати
Бойовики зі 120-мм мінометів обстріляли селище Водяне поблизу Маріуполя - Жебрівський

У середу вранці бойовики обстріляли зі 120-мм мінометів селище Водяне поблизу Маріуполя, внаслідок чого був пошкоджений приватний житловий будинок, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Як доповів мені Олег Прилипко, голова ВЦА Водяного, дві міни 120-го калібру "прилетіли" в обійстя місцевих жителів - подружжя пенсіонерів. Одна міна розірвалася на городі, інша влучила у будинок та суттєво його пошкодила", - написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook П.Жебрівський.

За його словами, нині на місці працюють представники військово-цивільного співробітництва та обладміністрації. Також П.Жебрівський розпорядився надати людям будівельні матеріали та допомогти відновити житло.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА