Інтерфакс-Україна
20:32 26.04.2018

Унаслідок вибуху на НПЗ у США постраждали щонайменше 20 людей

1 хв читати
Унаслідок вибуху на НПЗ у США постраждали щонайменше 20 людей

Унаслідок вибуху на нафтопереробному заводі в місті Сьюпіріор штату Вісконсін постраждали не менше 20 людей, повідомляє Time з посиланням на мера міста Джима Пейна.

За словами мера, постраждали 20 осіб, шестеро з них доставили до лікарні. Він зазначив, що обстановка "стабільна", але поки не можна сказати, чи збільшиться кількість жертв.

У департаменті поліції Сьюпіріор повідомили, що на місці працюють співробітники рятувальної служби. Загрози для жителів і необхідності евакуації немає.

За даними телеканалу Fox News, приблизно о 10:06 (18:06 кск) пожежна служба отримала повідомлення про вибух на НПЗ. Відповідно до початкових звітів, постраждали щонайменше шестеро людей. Інформації про стан постраждалих наразі немає.

Повідомляється, що вибух було чутно на відстані кількох кварталів.

За даними телеканалу, на заводі працюють 180 осіб, він належить канадській нафтогазовій компанії Husky Energy.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Світового пласту та засновник першої піцерії в Україні Спольський помер на 74 році життя

У Покровську тривають стабілізаційні заходи за участю ГУР - джерела

Неділя з понеділком обіцяють бути в Україні теплими, з туманом та майже без опадів

Соціальна сфера підключена до опалення на понад 60% - Мінрозвитку

Польська громада Одеси в День всіх святих вшанувала розстріляних у 1937-41рр – міська влада

Київ та Дніпро скасовують дозвіл їздити швидше 50 км/год на певних дорогах з 1 листопада – МВС

Загиблий є в Миколаєві внаслідок ракетного удару, серед 15 постраждалих є дитина – обладміністрація

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА