15:01 04.05.2018

Порошенко доручив МЗС надати необхідну допомогу родині померлої Ніни Жизневської

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ надати допомогу родині Жизневських у зв'язку із смертю Ніни Жизневської - матері Героя Небесної сотні, Героя України Михайла Жизневського.

"Доручив МЗС України надати родині Жизневських усю необхідну допомогу", – написав П.Порошенко у своєму мікроблозі у Twitter у п'ятницю.

Він повідомив, що "з глибоким болем сприйняв трагічну звістку, що слідом за батьком Героя Небесної сотні Михайла Жизневського пішла у вічність його мати Ніна Василівна".

За словами президента, родина Жизневських показала "героїчний приклад самопожертви заради ідеалів свободи та гідності".

Михайло Жизневський (26 січня 1988 р. н., Гомель, Білоруська РСР - 22 січня 2014, Київ, Україна) - білоруський активіст Євромайдану і журналіст, член Самооборони Майдану. Член організації УНА-УНСО, проживав у Білій Церкві. Був убитий під час протистоянь на вулиці Грушевського в Києві. Герой України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА