Інтерфакс-Україна
10:01 05.05.2018

У поліції відкрили ще два провадження у справі стрілянини в міськраді Нікополя

1 хв читати
У поліції відкрили ще два провадження у справі стрілянини в міськраді Нікополя

Правоохоронці м. Нікополя (Дніпропетровська обл.) відкрили ще два провадження внаслідок сутичок і стрілянини на сесії міськради 4 травня, повідомили в Нацполіції.

"Після звернення за заявою міського голови Нікополя Андрія Фісака було відкрито провадження за статтею 129 Кримінального кодексу (погроза вбивством), а після заяви депутата міськради Олександра Рибакова - за частиною 2 статті 296 (хуліганство, вчинене групою осіб). Таким чином, загалом відкрили чотири кримінальні провадження", - йдеться в повідомленні на сайті радіо "Свобода", розміщеному в п'ятницю ввечері з посиланням на міський відділ поліції.

Як повідомлялося, 4 травня депутат Нікопольської міськради Олександр Рибаков стріляв із пістолета в залі засідань після того, як активісти, що прийшли на позачергову сесію, наділи йому на голову пакет із кефіром.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 293 і ч. 4 ст. 296 КК України (групове порушення громадського порядку і хуліганство із застосуванням зброї) на сесії Нікопольської міської ради, коли один із присутніх вчинив кілька пострілів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більш ніж удвічі скоротилась кількість вступників-чоловіків 25+ у 2025р. порівняно з минулим роком - Міносвіти

Зеленський особисто візьме участь в саміті ЄС, повідомляють у Брюсселі

Під час Купʼянської операції вже знищено понад 1000 росіян - "Хартія"

Шмигаль: Підписано низку нових домовленостей з Німеччиною на понад EUR1,2 млрд

ССО уразили польовий артилерійський склад ворога в Луганській області

У Запоріжжі вже 29 постраждалих через російський авіаудар, серед них – 5 дітей

Сибіга: Наразі санкції накладено лише на 20% російського ВПК, обмеження має бути застосовано до решти

Другий чоловік загинув за день на Херсонщині через атаку російського дрона

Продюсер Ясинський провів онлайн-конференцію щодо перегляду правил нацвідбору на "Євробачення", "Суспільне" надіслало лист

ДОТ вперше закупить ДНК-системи для ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА