18:44 07.05.2018

УІНП просить "Адідас-Україна" не допустити поширення продукції із зображенням герба СРСР та написом USSR

2 хв читати

 Український інститут національної пам'яті (УІНП) просить дочірнє підприємство "Адідас-Україна" не допустити поширення на території України продукції із зображенням символіки комуністичного тоталітарного режиму і нагадує про дію закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

На сайті інституту розміщено фотокопію відповідного листа, підписану директором УІНП Володимиром В’ятровичем. Це реакція на появу інформації про виготовлення компанією Adidas серії спортивного одягу із зображенням державного герба Радянського Союзу та напису USSR напередодні Чемпіонату світу з футболу.

"…Просимо вжити заходів щодо недопущення поширення на території України, у тому числі шляхом реалізації через торговельні мережі, інші установи торгівлі, інтернет-магазини тощо дочірнім підприємством "Адідас-Україна", іншими офіційними представниками (...) товару (продукції) - спортивного одягу сукні-майки, яка містить зображення державного герба Радянського Союзу і напис USSR, або будь-яких інших товарів (продукції) компанії "Адідас", що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму", - йдеться в листі на адресу дочірнього підприємства "Адідас-Україна".

У разі виявлення фактів поширення (реалізації) подібних товарів (продукції) компанії "Адідас" на території України УІНП буде змушений звертатися до правоохоронних органів щодо притягнення у встановленому порядку до відповідальності винних осіб.

В Україні діє закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки", згідно з яким на всій території країни забороняється "виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР, інших союзних радянських республік або їх фрагментів, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму".

Німецька компанія Adidas випустила спортивний одяг напередодні Чемпіонату світу з футболу-2018 із зображенням державного герба Радянського Союзу і написом USSR.

Міністерство закордонних справ Литви висловило обурення у зв'язку з використанням символіки СРСР на продукції Adidas

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА