Інтерфакс-Україна
20:18 07.05.2018

Депутат через суд має намір скасувати рішення комісії про відбір Труби на посаду директора ДБР

1 хв читати
Депутат через суд має намір скасувати рішення комісії про відбір Труби на посаду директора ДБР

Народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенка") Юрій Македон подав до Окружного адміністративного суду Києва позов щодо призначення Роману Труби директором Державного бюро розслідувань (ДБР). Суд вирішує питання відкриття відповідного провадження.

Як повідомила в понеділок прес-служба Окружного адмінсуду Києва, позов стосується комісії з проведення конкурсу на зайняття посад директора ДБР, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Бюро.

Третіми особами в позові зазначені президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, директор ДБР Р.Труба.

"Позивач просить суд визнати протиправними дії відповідної комісії щодо розгляду кандидатури, проведення рейтингового голосування, відбору та внесення подання прем'єр-міністру України про призначення Романа Труби на посаду директора ДБР. Крім того, позивач Юрій Македон просить суд визнати протиправним і скасувати рішення комісії про відбір Романа Труби на посаду директора Державного бюро розслідувань і про внесення подання прем'єр-міністру щодо його призначення на відповідну посаду", - пояснила прес-служба суду суть позову.

Нині вирішується питання про відкриття провадження в цій адміністративній справі.

Як повідомлялося, 16 листопада 2017 року конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР рекомендувала призначити його головою керівника департаменту ТОВ "Юридична компанія "Сектор права" Р.Трубу. П.Порошенко підписав указ про його призначення 22 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА